👤

Mehmet Bey marketten 5 litre yağ alarak 205 TL ödemiştir yarın 1 litresinin fiyatı kaç liradır​

Cevap :

Cevap:

1 lt yağ 41 tl dir.

Adım adım açıklama:

205:5=41 tl dir.