Cevap :
Cevap:
576 saat
Adım adım açıklama:
garson haftada 1 tatil yaptığına göre 6 gün çalışıyor
günde 12 saat çalıştığına göre 6*12 = 72 saat haftalık çalışma süresi
8haftalık çalışma süresi de 72*8 =576 saat olur
Cevap:
576 saat
Adım adım açıklama:
garson haftada 1 tatil yaptığına göre 6 gün çalışıyor
günde 12 saat çalıştığına göre 6*12 = 72 saat haftalık çalışma süresi
8haftalık çalışma süresi de 72*8 =576 saat olur