On Askings
👤
GHOST05ON
GHOST05ON
Matematik
Cevaplandı
2,5 kg 6,25 tl olan limondan 4kg alan bir kişi kaç tl öder
Cevap :
CAKAFATMASENAON
CAKAFATMASENAON
Adım adım açıklama:
6.25 × 4 = 25
25 ÷ 2,5 = 10 TL öder
Answer Link
SCHERERAZADEON
SCHERERAZADEON
2,5 kilosu 6,25 TL ise kilosu 2,5 TLdir 4.2,5=10TL eder.En iyi seçersen sevinirim,iyi dersler!
Answer Link
TÜM CEVAPLARI GÖRÜNTÜLE ( 38+ )
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
On Askings: Diğer sorular
Depremler Tsunamiler Volkanik Olaylar Ve Heyelanlar Sonucu Set Gölleri Oluşabilmektedir Doğru Mu Yanlış Mı
K-pop En Sevdiğiniz Şipp
4 Okulda Grup Çalışmasına Katılarak ......... Noktalı Yere Hangisi Yazılamaz? A. Tek Başıma Karar Almayı Öğ- Rendim B. Yardımlaşmayı Öğrendim C. Hoşgörülü Olmay
.yardim Edermisiniz.
Hanzolar 1 GB ADALET Kitabının Özetini Atabilir Misiniz
Parasızsın Parasızın Eş Anlamlısı
X Ve Y Sıvılarının Kütle-hacim Grafiği Şekildeki Gibidir. 4 Kütle 0 X Y C) 1 4 Hacim Buna Göre, X Ve Y Sıvılarının Yoğunlukları Oranı Aşağı- Dakilerden Hangisid
219+174+407=işlemin Sonucu?
Ağnın Eli Tutulmaz Deyimi Ile Ilgili Bir Fıkra
Aşağıda Verilen Örüntüyü Tamamlayınız.
Hesabımı Silermisiniz.......
2. Çevremizde 9-10 Yaşlarında Bir Çocuk Varsa Bir Gününüzü Onun Yaşantısını Seyretmeye Ayırın. Oda- sindaki Eşyalara Bir Göz Atın. Eğer Bilgisayar Varsa Oyuncak