ZKOSE4413ON ZKOSE4413ON Fizik Cevaplandı m=2 kg F=6N yatay x=6m Yatay sürtünmesiz düzlemde durmakta olan 2 kg kütleli cisme yatay F büyüklüğündeki kuvvet L ye kadar uygulanıyor. Buna göre cisme K den L ye gelinceye kadar kaç N.s büyüklüğünde itme etki eder?