👤

4 kilogramı 96 TL olan peynirden 6 kilogram alırsak kaç lira ödememiz gerekir​

Cevap :

Cevap:

96×6=576

576÷4=144 TL

içler dışlar yapılır bu soruda

Adım adım açıklama:

umarım açıklayabilmişimdir iyi çalışmalar en iyi seçersen sevinirim

Cevap:

106TL hepsini topla ne kadar ödiceksin çıkıyor zaten