IPEK54115ON IPEK54115ON Matematik Cevaplandı bir kg süt 250 kuruş 1 kg meyve suyu 1 kg sütten 30 kuruş pahalı olduğuna göre 4 kg süt 3 kg meyve suyu alan Yaşar kaç kuruş ödeme yapar ?