👤

Aşağıdakilerden hangisi 1 mol atom içermez?
(H=1, C=12,0=16)
A) 0,5 mol O₂
B) 3,2 gram CH4
C) 5,4 gram C₂H6
D) 0,5 mol H₂
F) 4.4 gram CO₂