👤

Marketten kilogramı 7 liradan 5 kg un kilogramı 2,5 liradan 4 kg şeker ve yarım litre süt alan bir kişi toplam 47 lira ödemiştir.
Buna göre 1 lt sütün fiyatı kaç liradır?
A)5 B)4 C)3 D)2